ÚSMEV – klub rodičov výnimočných detí  o.z.

Celoslovenský športový deň PARKINSON

 August 2016

17.augusta 2016 sme spoločne so Spolkom Parkinson Slovensko uskutočnili celoslovenský športový deň PARKINSON . Podujatie sa uskutočnilo na Vrícku chata POHODA.Súťaže, ktoré boli pripravené pre  členov klubu sa niesli v znamení súťaživosti a miernej rivality medzi členmi klubov zo Slovenska. Súťažilo sa v petangu, šípkach, veľký záujem bol aj o stolný tenis. Po medzi súťaži si účastníci mohli zahrať rôzne hry - softbal, bublifuk, hod do koša polenom,  jamky a mnoho iných. Dobrým obedom nás počastovala členka SPS z Martina Janka, ktorá bola ochotná pre nás sprístupniť suoper chata s ubytovaním POHODA na Vrícku. Počasie napriek veľkým obavám vyšlo a mohli sme spokojne relaxovať v lone horskej prírody. Uýili si to nielen Parkinsonici ale všetci účastníci tohot podujatia. Podujatie malo veľký úspech a veríme, že v budúcom roku si ho opäť zopakujeme.

Na záver všetci účastníci dostali účastnícky list, aj keď nevyhrali zo žiadnej športovej disciplíny.

Poháre, ktoré čakali na víťazov  športových disciplín. Pri pohároch sa nachádza aj pohár pre VOJTECHA NICHSA, ktorý sa dožil krásneho životného jubileá 90 rokov. GRATULUJEME aj my!

A takto vyzeral účastnícky list športových hier na VRÍCKU

 

So Slávkou Babiakovou  sa pripravcujú  materiály na športový deň

 

Rodinka Husárová oddychuje

Otvorenie športového dňa za účasti všetkých klubov Slovenska. Otvorila ho Slávka Bobocká - predseda klubu Parkinson v Martine

Nový blok - dvojitým kliknutím zde, zahájíte úpravu bloku...

VOJTECH NICHS   -  člen klubu Parkinson oslavuje významné životné jubileum 90 rokov

Súťažíme v petangu

 

Gule, gule guľaté kde to idete .........