ÚSMEV – klub rodičov výnimočných detí  o.z.

ÚSMEV s S Úsmevom o.z. PD

ÚŽASNÉ STRETNUTIE S ČLENMI o.z. S ÚSMEVOM PRIEVIDZA NA KĽAKU

Fantistické stretnutie sme zažili s členmi o.z.                          S úsmevom Prievidza na Kľaku, ktoré bolo ich                  Vianočným 3 dňovým stretnutím. Jeden dníček si             vyčlenili aj pre "svojich známych a umožnili nám s nimi stráviť krásny slnečný deň, plný radosti, šťastia a             zážitkov. Dovolili nám nahliadnúť do ťažkých osudov       detí, ktoré  sú členmi ich občianskeho združenia.               Dievčatá a zakladateľky tohoto združenia Jarka, Janka a   Evka sú úžasné  "baby", ktoré za svoje krátke pôsobenie   dokázali  vytvoriť "rodinu", ktorá sa má čím pochváliť a nie je toho málo. Zaslúžia si obdiv a uznanie. Chceme sa im poďakovať za pozvanie na toto krásne podujatie.


Takto ty vyzeralo pri  príchode na Kľak z Prievidzkej strany

Odovzdávanie darčekov pre "deti" z DSS Prievidza

A takto vyzeral Vianočný stromček pre všetky deti  aj pre tie čo nemajú svoj domov  a aby prežili pekné  Vianočné sviatky sa pričinila Jarka Dragulová, Janka  a  Evka z o.z.S úsmevom.

SALAŠ  KĽAK

Ku krásne prestretému stolu prišli aj naši vzácny hostia rodinka Vasarábovcov

Filipoš  Vasaráb srdečne víta  rodinku Stecíkovcov, ktorí nesmú chýbať

Pokec - domáci a hostia

Evka z o.z. S úsmevom - jedna zo zakladateliek  združenia

Dokonalý a  neskutočne perfektný kultúrny program nám predviedli klienti DSS Prievidza, bolo to hlavne poučné a pekne zinscenované. Klobúk dolu, môžu byť na seba pyšní !

Slnkom zaliaty KĽAK, pomaličky slnko už zájde za kopec

Tvorivé dielne pre deti, ukážka ich šikovnosti